.

מדיטציה?! כל אחד יכול!

מה זה מדיטציה בכלל? בטח זה רק של "רוחניקים". מי כבר יכול לשבת ככה בלי לעשות כלום במשך שעה שלמה. מה זה כבר יכול לעשות? מה זה נותן ולמי? למה שיתאים לי לעשות מדיטציה?

סנדרה אליאש, מנהלת מרכז הלל ומנחת קורס המדיטציה, מבקשת לתת לכם כמה נקודות למחשבה

הצטרפו עוד היום ובואו ללמוד איך כל אחד יכול לעשות מדיטציה!

הקורס מתקיים לאורך 5 מפגשים שבועיים 

קרול | אחת ממשתפות הקורס

היה נפלא לעבור את זה עם בעלי, שלמרות האופי היותר ריאלי שלו בחיים, לגמרי נכנס לחוויית המדיטציה. עברנו חוויה אחרת ממה שהיה מוכר לנו, הכל בנחת ובאווירה של נתינה. ההחלטה להקדיש ערב בשבוע להקשבה לדבר שונה, היתה משמעותית גם לזוגיות שלנו. אחרי המפגשים המשכנו לבלות יחד.

נפתחה לי דרך אחרת בעקבות הקורס, של תחושות והרגשות – שאפשר להתנהל בצורה “אחרת.” אני מרבה לשמוע את הקול הנעים והמדריך שלך ומתכוונת להגיע ל”נופית” שוב.

תודה על החוויה המיוחדת!

למי זה מתאים?

"אתם בלחץ? הראש מתערפל רק מהמחשבה על המצב הכלכלי שנקלעתם בו? המצב הביטחוני לא נותן לכם מנוחה? אם כך, כדאי ורצוי להתחיל לתרגל! להרגיע את עצמכם! ומדיטציה היא אחת הדרכים המובילות לשלווה הנכספת..." 

כל אחד יכול ללמוד מדיטציה!
אנשי חינוך, אנשי עסקים, רופאים, פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, אנשים מעשיים ואנשי רוח.

במה זה יכול לעזור?

בעידן החדש, חיים בסטרס! בריצה מטורפת אחרי הטרנד הבא, החידוש הבא. מה שקנינו לפני חודש כבר ישן. הטיול שנטייל היום יהיה שונה מחר כי כבר תהינה אטרקציות אחרות כדי שלא נשתעמם. הבורסה עולה ויורדת ואיתה מצב רוח שלנו. סכסוכים אישיים, מקומיים, ארציים ועולמיים, כן משט, לא משט, אירן תתקוף
או לא. רציחות, גניבות, מפלס האלימות והחרדות עולה מרגע לרגע…

נשמע מעניין! ספרי לי עוד על הקורס

בעצם הקורס מתאים לכל אחד ואחת המחפשים שלווה פנימית וכלים לעזרה עצמית ועזרה לזולת.

מדיטציה הינה מצב מיוחד של הרפייה מודעת. המדיטציה היא מצב מפתח לכל התפתחות רוחנית הכוללת קבלת מסרים, קשר עם האני הפנימי, היכולת להשתמש בדמיון היוצר ומטרות נוספות אליהם מנסים להגיע באמצעותה. מחקרים מדעיים הוכיחו שבמצב של מדיטציה, המוח נכנס למצב של גלי אלפא, גלים המאפיינים מצב לפני שינה, טראנס, או היפנוזה.
אנחנו בני אדם ייחודים, שונים האחד מהשני ולכן לכל אחד מתאים סוג שונה של מדיטציה.

בין סוגי המדיטציות השונים שילמדו בקורס נמנות המדיטציות הבאות:
קונדוליני, איזון צ’אקרות, שירה, ריקוד, הליכה.

ולמה דווקא בנופית?

 

זה נכון, אפשר לעשות מדיטציה בכל מקום. אפשר במרכז, אפשר בדרום, אפשר בצפון, באמת בכל מקום! אבל ההמלצה שלי היא לבחור את המקום בהתאם לתחושה שהוא משרה עליכם. כאשר מגיעים ללמוד את יסודות המדיטציה, מומלץ להתנתק מהיום יום, לבחור במקום שישרה עליכם רוגע ושלווה ויעצים את לימוד המדיטציה. ונופית? בהחלט מקום אשר מתברג ישירות לתוך המסגרת הזו!

חלק מהכלים והמיומנויות אותם תרכשו בקורס:

משתתפי הקורס מספרים

הקורס מתקיים לאורך 5 מפגשים שבועיים 

אז שריינו את מקומכם בקורס הקרוב ומלאו פרטיכם בטופס:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.