.

סדנת קסם המטוטלת

"הרחבת האושר היא מטרת הבריאה שלנו וכולנו פה כדי ליהנות ולהקרין שמחה בכל מקום"

* כל משתתף יקבל מטוטלת קריסטל וחוברת עבודה מפורטת מתנה!
כל הסדנאות מתבצעות בקבוצה קטנה ואינטימית או כסדנה פרטנית

סנדרה אליאש| מנחת הסדנה

אם אתם מתקשים לקבל החלטות בחיי היומיום,
סובלים מבעיות וכאבים פיזיים וכבר לא יודעים למי ולאן לפנות,
חווים לעתים תכופות מאלרגיות ורגישויות למזון אך מתקשים לאתר את מקורם, מתלבטים מה ללמוד או במה לעבוד, מה מתאים לכם עכשיו.

החדשות טובות הן שיש פתרון! תוכלו ללמוד לעבוד עם כלי פשוט שיסייע לכם לבחור, לשאול, להתלבט ולקבל תשובות לשאלות אשר במודע אינכם מצליחים לתת להן מענה.

למי זה מתאים?

המטוטלת יכולה להיות חברתנו הטובה ביותר! לא צריך להאמין בה בכדי להיווכח שהיא פשוט עובדת!
במהלך הסדנה נלמד להוועץ בה בנושאים שונים כגון: המלצות על רופאים, תחומי לימודים, כיווני עבודה, בעיות זוגיות ואפילו בבחירת מוסך טוב לרכב.

מהי המטוטלת?

המטוטלת היא בעצם איזשהו עצם (יכול להיות קריסטל/עץ/מתכת ועוד) שמחוברים לחוט. כשאנחנו מחזיקים את החוט בין האגודל לאצבע המורה מתרחש הקסם, משהו שאי אפשר כל כך להסביר במילים. המטוטלת מתחילה לזוז, ובכל פעם היא זזה בכיוון אחר. במה זה תלוי? בתת מודע ובמערכת העצבים שלנו!

בסדנה נלמד איך לכייל את המטוטלת ולהשתמש בה לצרכינו. עבור מטפלים המטוטלת מסייעת לשפר את יכולות האבחון והטיפול ועבור אחרים יכולה המטוטלת לסייע בקבלת החלטות - מהפשוטות ביותר ועד למסובכות והמורכבות ביותר. החל מהחלטה על תפריטי תזונה ועד למציאת חפצים שנעלמו ובחירה בתחום לימודים או תעסוקה.

במה זה יכול לעזור?

המטוטלת יכולה לסייע לאנשים אשר סובלים מכאבים כרוניים, אלרגיות קשות, אנשים שמתלבטים בין בחירות חשובות. המטוטלת מתחברת לתת המודע של האדם ובכך מסייעת בידיו לראות מעבר למכשולים הפיזיים, להתבונן פנימה ולגלות את האמת הנכונה עבורו

ואיך זה בכלל עובד?

איך דבר כזה פשוט כמו "עצם מחובר לחוט" יכול לעזור לנו ולהיות כלי עם כל כך הרבה עוצמה? כדי להבין את זה צריך קודם להבין את הדרך שבה פועל היקום. הסביבה שלנו היא סביבה אנרגטית, לכל חומר יש את האנרגיה שלו ורקמות חיות, בין אם של בעל חיים, אדם או צמח מגיבות לאנרגיה הזו. בעלי חיים יכולים להריח סכנה, צמחים יכולים לזהות כוונות רעות של בני אדם ואנחנו?
בני האדם יכולים פתאום להיכנס למקום מסוים ולהגיד לעצמנו "וואי יש כאן אנרגיה לא טובה" או "המקום/האדם הזה גורם לי להיות עצבני וחסר מנוחה ואני לא מבין למה". ומי שמעביר את המסרים הללו למוח היא מערכת העצבים הרגישה שלנו.

כלומר, מערכת העצבים של הגוף שלנו היא מערכת מאוד חכמה! ואנחנו רק צריכים לדעת וללמוד איך להשתמש בה בצורה הטובה ביותר!

המטוטלת, כמו שכבר הזכרתי למעלה, לא נותנת לנו את התשובות ולא מגלה לנו מידע חדש. המטוטלת היא חלק בלתי נפרד מהאדם שעובד איתה. המטוטלת מציגה לנו בצורה שיותר נראית לעין את התשובות שתת המודע ומערכת העצבים שלנו מעבירים לה.

 

סילביה| בוגרת הסדנה

"ראיתי פעם את סנדרה מכינה פרחי באך בעזרת המטוטלת והבנתי שכשיגיע הזמן, ארצה ללמוד את הכלי

והזמן הגיע….. וזה היה הזמן הנכון….. התכנסנו משתתפי הסדנא והמטוטלות היו חבויות להן בתוך מלח ורק השרשרת הציצה החוצה (אגב, הרגשתי משיכה מאוד חזקה לכלי של המטוטלות ולאחר זמן מה כאילו נרגעתי…). נו, באיזו מטוטלת אבחר (או היא תבחר בי ?) ובכן, לולא הייתי עושה בדיקות באותו היום, (על מנת לבדוק את רמת הברזל הירודה שלי) לא הייתי חושבת שהמטוטלת בחרה בי. האבן, להבדיל מהמטוטלות שבחרו האחרים, בחרה בי כחיזוק למי שיש לו בעיות של ברזל בדם…..
לאחר ההלם הראשוני הזה, התחלנו בעבודה. וכמו בפרסומת של הקירחים, הייתי סקפטית, עד שראיתי בעיניי.
התרגולים הלכו וגברו ואף תרגלתי בבית, וכמובן על בני הבית על כל חי ועל כל צומח.
עברתי גם חוויה נעימה וחברותית (לא פחות חשוב) אך בעיקר רכשתי לעצמי חברה שתלווה אותי – המטוטלת."

ולמה דווקא בנופית?

 זה נכון, אפשר ללמוד כיצד להשתמש במטוטלת בכל מקום. אפשר במרכז, אפשר בדרום, אפשר בצפון, באמת בכל מקום! אבל ההמלצה שלי היא לבחור את המקום בהתאם לתחושה שהוא משרה עליכם. כאשר מגיעים ללמוד את יסודות השימוש במטוטלת ככלי לאבחון, ריפוי וטיפול מומלץ להתנתק מהיום יום, לבחור במקום שישרה עליכם רוגע ושלווה ויעצים את החיבור למטוטלת שלכם.

ונופית? בהחלט מקום אשר מתברג ישירות לתוך המסגרת הזו!

חלק מהכלים והמיומנויות אותם תרכשו בסדנה:

סטודנטים, חיילים ועובדים בשירות כוחות הביטחון זכאים להנחה של 10% על כל שירותי המרכז בהצגת תעודה מזהה

* כל משתתף יקבל מטוטלת קריסטל וחוברת עבודה מפורטת מתנה!
כל הסדנאות מתבצעות בקבוצה קטנה ואינטימית או כסדנה פרטנית

בכדי להבטיח את מקומכם בסדנה הקרובה, מלאו פרטיכם בטופס ואחזור אליכם בהקדם לסגירת הרשמה:

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.